Posiadamy doświadczenie i wiedzę w pozyskiwaniu aut.

Zajmiemy się znalezieniem auta – profesjonalnie i kompleksowo.

Sprawdzimy stan techniczny przed zakupem.

Wynegocjujemy atrakcyjną cenę.

Dostarczymy zakupiony pojazd we wskazane miejsce.

Pomożemy w całym procesie rejestracji.

Jak to wygląda?

Możemy pozyskać samochód na terenie Polski i za granicą. W naszych poszukiwaniach sprawdzamy największe portale internetowe (np. olx.pl, otomoto.pl, moto.allegro.pl, gumtree.pl. Sprzedajemy.pl, gratka.pl), aukcje firm leasingowych, aukcje ubezpieczycieli, aukcje komornicze. Możemy wykonać dowolną ilość oględzin, podczas których sporządzamy dokumentację fotograficzną, a także szczegółowe raporty stanu technicznego obejmujące: sprawdzenie stanu auta na SKP, badanie miernikiem lakieru, odczyt błędów z komputera, sprawdzenie poszczególnych podzespołów pojazdu, a także raport jazdy kontrolnej.

Wszystkie formalności możemy dokonać w imieniu naszego klienta – od zakupu po proces rejestracji. Świadczymy usługi concierge – służymy pomocą także po transakcji. Doradzamy w kwestiach związanych z eksploatacją, zajmujemy się serwisem (także z usługą door-to-door). 

 

Ile to wszystko kosztuje?

Koszt kompleksowej usługi wyszukania auta, czterech inspekcji, negocjacji cenowych, pośrednictwa w zakupie to 1600zł netto. Usługa bez pośrednictwa – 1400zł netto. 

Można też zamówić u nas pojedynczą inspekcję w wykonaniem raportów, dokumentacji fotograficznej, opinii, cena to 250zł netto.

Cały dzień sprawdzania samochodów bez limitu inspekcji to koszt 1000zł netto.

Dajemy także możliwość codziennego przesyłania linków do nowych ogłoszeń na podstawie określonych kryteriów – 20zł netto / dzień. 

Analiza ogłoszenia na podstawie zawartych informacji, przeprowadzeniem rozmowy ze sprzedającym, wyceną sprzedawanego pojazdu w Eurotax – 50zł netto.

W przypadku sprowadzania samochodów na zamówienie koszt ustalany jest indywidualnie.

 

Dlaczego warto zamówić u nas usługę wyszukania auta?

1. Na bieżąco sprawdzamy nowo pojawiające się ogłoszenia.

2. Na podstawie zdobytego doświadczenia już na etapie rozmowy telefonicznej oceniamy trakcyjność danej oferty.

3. Sprawdzamy stan samochodu według standardu rzeczoznawców i najlepszych firm zajmujących się inspekcją pojazdów. Generujemy trzy odrębne raporty stanu technicznego – bierzemy pełną odpowiedzialność za zgodność ze stanem faktycznym. Z każdych oględzin sporządzamy szczegółowe sprawozdania z opinią, szczegółowymi opisami poszczególnych sprawdzonych elementów, wycenami Eurotaxu, odniesieniami do innych ofert rynkowych.

4. Weryfikujemy przeszłość pojazdu, dajemy gwarancję legalności pochodzenia. Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranej transakcji.

5. Koszt usługi wyszukania samochodu zwraca się nawet z nawiązką, gdy wynegocjujemy atrakcyjną cenę 🙂

 

Poniżej prezentujemy wybrane auta na zamówienie.

Toyota Auris 1.33 2017r

Previous slide
Next slide

Toyota Auris 2017r 1.33

Celem naszego klienta był zakup samochodu używanego “jak nowego”. Udało nam się znaleźć auto z polskiego salonu – całkowicie bezwypadkowe, z oryginalnym lakierem i prawdziwym, symbolicznym przebiegiem 15 tys. km. 

Peugeot 508 2.0HDI 163KM 2012r

Previous slide
Next slide

Peugeot 508 2.0HDI 163KM 2012r 

Samochód został przez nas wyszukany, a następnie sprawdzony. Na życzenie klienta także w ASO. Nasza inspekcja nie wykazała rozbieżności względem tej sporządzonej w serwisie Peugeota! Klient nabyła auto we własnym zakresie.

Audi A6 C6 3.0TDI 2007r

Previous slide
Next slide

Audi A6 C6 3.0TDI 2007r

W przypadku tego auta usługa polegała na wyszukaniu auta, przeprowadzeniu inspekcji i pośrednictwa w zakupie. Przyjęliśmy zamówienie na znalezienie Audi A6 C6 Quattro z silnikiem 3.0TDI. Cała operacja zajęła trzy tygodnie – warto było poczekać na ten egzemplarz. Kompletna historia serwisowa, oryginalny lakier… i bardzo dobre wyposażenie – brązowe skóry, nawigacja, reflektory bi-xenonowe.

 

Subaru XT 1.8 Turbo 1986r

Previous slide
Next slide

Subaru XT 1.8 Turbo 1986r

Dwudrzwiowe coupe sprzedawane w latach 1985-1991. Ciekawy silnik H6 (er27) – pierwsza na świecie 6-cylindrowa jednostka o przeciwstawnym układzie cylindrów chłodzona cieczą. Na uwagę zasługuje fakt, że współczynnik oporu powietrza w tych samochodach wynosi Cx=0,29 – był swojego czasu najmniejszy na świecie. 

Ten rzadko już występujący model udało nam się znaleźć w Sztokholmie. Specyfikacja bardzo interesująca m.in. pneumatyczne zawieszenie, otwierany dach.

Wyprawa do Szwecji odbyła się lawetą – częściowo na kołach, częściowo promem. Cała operacja zajęła 3 dni. Samochód obecnie jest w fazie odbudowy- niewielkie naprawy mechaniczne i pełna renowacja nadwozia.

Citroen C5 2.0 HDi 163KM 2009r

Previous slide
Next slide

Citroen C5 2.0 HDi 163KM

Priorytetem w przypadku poszukiwań tego auta było znalezienie egzemplarza jak najbardziej zadbanego, o udokumentowanej historii. Udało nam się wyszukać auto w bardzo dobrym stanie i o symbolicznym (jak na diesla z tego roku) przebiegu 130tys. km. 

Weryfikacja stanu samochodu była dwuetapowa. W pierwszej kolejności został wykonany raport poprawności działania poszczególnych podzespołów pojazdu, raport jazdy kontrolnej, wykonany był też pomiar czujnikiem lakieru, zrobiona została szczegółowa dokumentacja fotograficzna. Podczas drugiego etapu auto odwiedziło Okręgową Stację Kontroli pojazdów. Wszystkie dokonane inspekcje potwierdziły zapewniania sprzedawcy – auto trafiło do nowego właściciela. 

Kia Sportage 2.0 150KM CRDi

Previous slide
Next slide

Życzeniem klienta było znalezienie samochodu z polskiej sieci dealerskiej, z udokumentowanym przebiegiem. Warunkiem koniecznym było wyszukanie egzemplarza w pełnej wersja wyposażenia bez skóry. Samochód znaleźliśmy aż na Śląsku. Warto było przejechać “przez pół Polski” – stan techniczny jest świetny! Cena wynegocjowana przez nas – bardzo atrakcyjna 🙂