Rzuciliśmy pracę w korporacji, aby zająć się tym, co kochamy - samochodami.

Bezpieczniej jest kupić samochód sprawdzony – ze zweryfikowanym stanem technicznym. W SKAUT AUTO PARK oferujemy auta z kompletem raportów, które w pełni oddają kondycję naszych pojazdów. Dajemy Państwu możliwość weryfikacji tych dokumentów także zdalnie, jeszcze przed oględzinami – umieszczamy je na naszej stronie internetowej. Ideą naszych działań jest pełna przejrzystość. Bierzemy odpowiedzialność za oferowane przez nas samochody. Mamy świadomość, że standard ten jest rzadko spotykany na rynku – dlatego też tym bardziej jesteśmy dumni z naszej pracy. Zdajemy sobie też sprawę, że oferujemy samochody z pewną „wartością dodaną”. Niezależnie od tego, czy decydują się Państwo na samochód kilkuletni, czy kilkunastoletni, za kilka, czy za kilkadziesiąt tysięcy złotych – w każdym przypadku jakość obsługi mamy tak samo wysoką. Wiemy, że zakup auta potrafi być dużym i ważnym wydarzeniem – pragniemy aby było ono pozytywnie zapamiętane. Podczas wstępnej rozmowy telefonicznej, a także w trakcie oględzin służymy pełnym zakresem informacji o oferowanych przez nas samochodach. Udostępniamy nasze auta także do dalszego sprawdzenia (wybrany warsztat, SKP, bądź ASO). Mam nadzieję, że znajdą Państwo u nas swój wymarzony samochód. Jeśli jednak chwilowo w ofercie brak u nas interesującego modelu, zachęcam do skorzystania z usługi „Samochód na zamówienie” – więcej informacji znajdą Państwo w zakładce „zamów samochód”. Zapraszamy do odwiedzenia SKAUT AUTO PARK, do zobaczenia na miejscu!