Powierz nam sprzedaż swojego samochodu w SKAUT AUTO PARK. Zajmiemy się przygotowaniem auta do sprzedaży, zrobimy zdjęcia, wystawimy oferty w najpopularniejszych portalach ogłoszeniowych: www.olx.pl, www.otomoto.pl, www.moto.allegro.pl, www.gumtree.pl, www.sprzedajemy.pl, ponadto umieścimy ogłoszenie na najesz stronie internetowej www.skautautopark.pl i na profilu facebook (www.facebook.com/skautautopark).

Oferujemy bezpłatny postój na naszym placu, bez limitu czasu!

Zapewniamy profesjonalną obsługę sprzedażową podczas oględzin.

Samochody przyjęte w komis możemy sprzedać z gwarancją Gethelp.pl

Krok po kroku:

1. Konsultacja – doradzimy po jakiej cenie można sprzedać auto – bezpłatnie przygotujemy rzetelną wycenę w programie eurotax. Zaproponujemy odpowiednie zabiegi dla auta przed sprzedażą (np. pranie tapicerki). Po spisaniu umowy samochód zostaje pod naszą opieką.

2. Oględziny – jesteśmy dostępni o każdej porze dnia, aby przyjąć potencjalnego kupca. Profesjonalnie podchodzimy do sprzedaży. Poświecimy czas na oględziny, jazdę testową, a także wizytę na SKP, czy w ASO.

3. Finalizacja transakcji – Zajmiemy się wszelkimi formalnościami. Po transakcji niezwłocznie informujemy o sprzedanym aucie i przekazujemy pieniądze – na konto, bądź w gotówce. W razie potrzeby możemy zająć się złożeniem wniosku o zbyciu auta w Wydziale Komunikacji.